Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Brzesko - Oferty sprzedaży nieruchomości

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pomianowska

Pomianowski Stok,Brzesko

147 000 zł500 m² 294 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Miejscowości Brzesko, w woj. małopolskim, powiat i gmina Brzesko. Działka o powierzchni 5,08 arów, znajduje się przy ul. Pomianowskiej. Działka nr 2043/84,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okocimska

Brzesko,małopolskie

669 000 zł76 m² 8 802,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

76m komfortu nowoczesny apartament dla pary z wizją! Masz dość życia na małym metrażu? Marzysz o przestrzeni, gdzie wreszcie odetchniesz pełną piersią? Ten apartament to odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzesko

Brzesko,małopolskie

49 900 zł523 m² 95,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Stare Miasto,Brzesko

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | na sprzedaż | ul. Wojska polskiego | brzesko | Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 4 piętrze w zadbanym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ogrodowa,Brzesko

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m, usytuowane na 2. piętrze w bloku przy ul. Ogrodowej w Brzesku. Układ pomieszczeń: salon jasny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzesko

Słotwina,Brzesko

2 099 000 zł300 m² 6 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 300 m, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 14 arów w Brzesku, woj. małopolskie. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Brzegowa

Brzesko,małopolskie

425 000 zł6 652 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz wybudować magazyn, halę lub lokal pod działalność usługową? Może warsztat samochodowy, wulkanizacja, sklep internetowy, drukarnia ? Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 6652 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bagno,Brzesko

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do sprzedania dom wraz z działkami blisko Centrum Brzeska. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, położoną w spokojnej okolicy blisko centrum Brzeska. Dom do remontu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Szczepanowska

Brzesko,małopolskie

1 081 800 zł3 005 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka administracyjnie w Jadownikach, przy granicy z Brzeskiem na ulicy Szczepanowskiej w bardzo atrakcyjnym miejscu. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Wjazd na działkę bez uskoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzesko,małopolskie

589 000 zł9 561 m² 61,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Stok Pomianowski Apartamenty platynowanowoczesne mieszkania oraz miejscem postojowym Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów na Stoku Pomianowskim przy ul. Platynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Brzesko,małopolskie

413 815 zł53 m² 7 829,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Brzeska Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,85 m2. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim co umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Brzesko,małopolskie

397 000 zł51 m² 7 830,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Brzeska Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, usytuowany jest w zielonej okolicy na zamkniętej ulicy, do której dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Stare Miasto,Brzesko

479 200 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Brzesku. Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brzesko,małopolskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w centrum Brzeska w nowej niższej cenie! Nie przegap tej oferty Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Brzesko,małopolskie

399 000 zł55 m² 7 274,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Brzeska Concept Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,85 m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów Piłsudskiego

Stare Miasto,Brzesko

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:671 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom dwukondygnacyjnym w centrum Brzeska! Szukasz nieruchomości z potencjałem? Marzysz o własnym domu w spokojnym i atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Brzesko

349 600 zł33 m² 10 498,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku przy ul. Błękitnej w Brzesku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Nieruchomości znajdującej się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzesko

Słotwina,Brzesko

729 000 zł149 m² 4 881,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę nowoczesnych apartamentów Typu A i Typu B, które obejmują dwa miejsca postojowe w garażu oraz przynależną komórkę lokatorską. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzesko

Władysława Jagiełły,Brzesko

375 000 zł61 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60m2 w Brzesku (woj.małopolskie) na Osiedlu Władysława Jagiełły. Blok nr 4. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje (w tym jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzesko

Stare Miasto,Brzesko

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Alokum nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Brzesku. Znajdujące się pół godziny jazdy od Krakowa Brzesko jest świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Kupiecki

Brzesko,małopolskie

4 900 000 zł920 m² 5 326,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, tuż przy trasie Kraków - Nowy Sącz link do filmu : PARTER : Lokal handlowo usługowy o powierzchni 520 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzesko

W Browarze,Brzesko

59 900 zł809 m² 74,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w malowniczej okolicy, dobrze skomunikowanych z Krakowem, a także z bogatym zapleczem handlowo-usługowym w sąsiedztwie. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wiejska

Kopaliny Drugie,Brzesko

1 200 000 zł3 503 m² 342,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzesko działka inwestycyjna zabudowana domem dla dewelopera. Świetna lokalizacja 600m od zjazdu z Autostrady A4 przylegająca do lasu, który stanowi barierę akustyczną jako naturalny ekran.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okulickiego

Stare Miasto,Brzesko

895 000 zł115 m² 7 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem w Brzesku - 115 m ! Przedstawiamy przestronny i funkcjonalny dom w Brzesku, idealny dla rodziny lub osób szukających miejsca do życia i pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzesko

Władysława Jagiełły,Brzesko

640 000 zł127 m² 5 039,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

Okazja! Połowa dworku w centrum Brzeska! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub prowadzenia działalności gospodarczej? A może chcesz połączyć te dwie rzeczy? Jeśli tak, to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Brzesko,małopolskie

454 000 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Concept biuro nieruchomości przedstawia państwu nowoczesne mieszkanie w centrum Brzeska Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, usytuowany jest w zielonej okolicy na zamkniętej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzesko,małopolskie

433 964 zł49 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w Brzesku blisko centrum. Brzesko to małe miasteczko w Małopolsce, bardzo dobrze skomunikowane z Krakowem, tarnowem i Nowym Sączem (powstaje nowa droga). Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzesko

Słotwina,Brzesko

2 400 000 zł300 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzesko,małopolskie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson poleca zadbany, wolnostojący dom położony na 10 arowej działce w spokojnej części Okocimia. Dom zbudowany w tradycyjnej technologii pokryty dachówką ceramiczną ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafirowa

Pomianowski Stok,Brzesko

790 000 zł152 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: apartament 103 m powierzchni użytkowej z tarasem i garażem, ul. Szafirowa, brzesko Do sprzedania nowoczesny apartament o łącznej powierzchni 152 m, zlokalizowany na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzesko

Stare Miasto,Brzesko

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzesko

Brzesko,małopolskie

870 000 zł164 m² 5 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:190 m²

Dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia 164m + nieużytkowy strych. Oferta sprzedaży nie obejmuje wybranych elementów wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzesko

Słotwina,Brzesko

2 400 000 zł300 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzesko

Stare Miasto,Brzesko

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 19 Stycznia

Stare Miasto,Brzesko

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Do sprzedania dom blisko centrum Brzeska z pięknym ogrodem, altaną, garażem Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w pobliżu centrum Brzeska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzesko

Stare Miasto,Brzesko

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzesko,małopolskie

125 000 zł100 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2