Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Brzesko

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

589 000 zł95,61 m² 6 160,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując tę nieruchomość z Freedom Nieruchomości, zyskujesz darmową wizualizację łazienki oraz 10% rabatu na materiały wykończeniowe. Dodatkowo oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 595 m² 156,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki w Brzesku. Doskonała lokalizacja pod budowę domu z ogrodem. Działka o powierzchni 1595 m2 Brzesko, ul. Mokra Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł215 m² 5 441,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkanie w domu Brzesko - świetna lokalizacja! Zapraszam na prezentacje nietuzinkowej nieruchomości, położonej w Brzesku, 1700 m od węzła komunikacyjnego A4. Lokal mieszkalny został.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł14 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy przy płycie Rynku w Brzesku! Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony w samym sercu Brzeska bezpośrednio przy płycie Rynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie 41 m | Brzesko, ul. Kręta 6 | Balkon | Parking | Do wynajęcia świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie znajdujące się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna część kamienicy lokal usługowy zlokalizowany na parterze, wraz z przynależną piwnicą oraz prywatnym parkingowym za budynkiem. Najważniejsze atuty: lokal na parterze bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Łączyska

Brzesko,małopolskie

677 700 zł106,40 m² 6 369,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy Państwu naszą kolejną planowaną inwestycję Osiedle Łączyska". Jest to atrakcyjny projekt, który łączy walory nowoczesnej architektury, dbałość o detale, funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł1 950 m² 430,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Brzesku przy ul. Brzezowieckiej. Nieruchomość objęta jest decyzją o warunkach zabudowy umożliwiającą realizację zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł1 258 m² 460,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w Brzesku, w sąsiedztwie ul. Piastowskiej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 700 zł106,74 m² 6 367,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:287 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł52,15 m² 8 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 52 m | parter | zaciszne miejsce blisko centrum Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze niskiego budynku mieszkalnego, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł1 100 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Concept Biuro Nieruchomości prezentuje działkę usługową, o powierzchni ok. 1100 m2 ze świetną lokalizacją w Brzesku. Idealne miejsce pod działalność handlowo-usługową Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kościuszki

Brzesko,małopolskie

1 450 000 zł546 m² 2 655,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronna, odnowiona kamienica w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Brzeska, przy ul. Kościuszki. Budynek o łącznej powierzchni 546 m w tym 265m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż: nietypowa nieruchomość lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z działkami, brzesko, ul. Kopernika Na sprzedaż nieruchomość położona w Brzesku przy ul. Kopernika lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Hala, ul. Za Lasem

Brzesko,małopolskie

5 339 000 zł1 080,77 m² 4 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Prawomocna decyzja pozwolenia na budowę! Na sprzedaż wystawiamy działkę wraz z gotowym projekt oraz budową hali biurowo-magazynowo-usługowej oraz koniecznymi uzgodnieniami administracyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Brzesko

Brzesko,małopolskie

120 000 €30 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna wysokiego składowania w Brzesku. Szybki dostęp do autostrady A4 (6 km),.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł114 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie segmentowej zlokalizowany przy ul. Diamentowej w Brzesku. Dom o powierzchni całkowitej 142 m2 (114 Użytkowej) składa.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł869 m² 575,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka W centrum brzeska - prywatność I potencjał inwestycyjny Szukasz działki w centrum Brzeska, która łączy doskonałą lokalizację z prywatnością i szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 280 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzesko, ul. Szczepanowska! Idealna propozycja dla inwestora szukającego działki dobrze skomunikowanej, w sąsiedztwie działających przedsiębiorstw. - działka 565; - powierzchnia 42,80 ar; -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja- centrum miasta! jasne słoneczne mieszkanie! Oferujemy do sprzedaży jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:144 m²

Do sprzedania dom w samym Centrum Brzeska wraz z lokalami usługowymi, tarasem oraz dużym garażem Mamy przyjemność zaprezentować doskonałą nieruchomość mieszkaniowo/inwestycyjną. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł300 m² 7 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 300 m, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 14 arów w Brzesku, woj. małopolskie. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł956 m² 308,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż - atrakcyjna nieruchomość w Brzesku, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż oferujemy działkę o łącznej powierzchni 956 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²156,25 m² 2 969 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu najem pomieszczenia położonego w budynku dworca pkp w Brzesku przy ul. Dworcowej 1, nr inw   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Hala, ul. Za Lasem

Brzesko,małopolskie

5 285 000 zł1 080,77 m² 4 890,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł55,67 m² 8 801,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 56 m | parter | zaciszne miejsce blisko centrum Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze niskiego budynku mieszkalnego, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

26,50 zł/m²100 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem Brzesko, ul. Mickiewicza - bez prowizji- do wynajęcia funkcjonalny i świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł103,14 m² 6 292,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Szafirowej w Brzesku. Podstawowe informacje: pow. 103,14 m2,w korytarzu i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31,36 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, jasne i przytulne mieszkanie w m. Brzesko przy ul. Czarnowiejskiej 50. Lokal mieszkalny o pow. 31,36m2 znajduje się na 2 piętrze w nowym, eleganckim bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzesko,małopolskie

350 000 zł46,56 m² 7 517 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | 46 m | Brzesko, ul. Ogrodowa | potencjał + świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie w swoim stylu? A może inwestycji w dobrej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:533 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Brzeska przy ul. Spacerowej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Możesz mieszkać wśród zieleni, posiadać duży ogród i żyć jak na wsi - jednocześnie mając kilka minut pieszo do galerii handlowej i dworca autobusowego. Polecamy tę niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł60,50 m² 8 512,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I piwnicą W centrum brzeska na sprzedaż | os. Władysława Jagiełły | Lokalizacja: brzesko, os. Władysława Jagiełły Powierzchnia mieszkania: 60,5 m

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²114,24 m² 7 883 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem 4 nowoczesne lokale usługowo-biurowe zlokalizowane w jednym, spójnym kompleksie usługowym w Brzesku. To oferta skierowana do firm, które szukają widocznej lokalizacji, wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Łączyska

Brzesko,małopolskie

677 700 zł106,74 m² 6 349,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²750 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy o powierzchni 750 m2, mieści się w miejscowości Brzesko w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 844 680 zł21 636 m² 177,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek inwestycyjnych Brzesko, woj. małopolskie elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni ponad 21 600 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²62,86 m² 1 886 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 5, 32-800 Brzesko Powierzchnia najmu: 62,86 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 1557 o pow. 0,0483 ha Cena: 30,00 zł netto Poczta Polska S.A. prezentuje.